Комплект документів для відокремленого підрозділу (філії) юридичної особи, що отримує сертифікати для підписання податкових накладних
Шановні клієнти!
Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений нижче перелік документів є ОБОВ’ЯЗКОВИМ для отримання КЕП.
УВАГА! Від 07.11.2018 року кваліфікований електронний підпис (КЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта. |
Особи, які оформлюють сертифікати КЕП для підписання податкових накладних, обов’язково повинні мати при собі:
1. Паспорт громадянина України у формі книжечки або ID-картки (оригінал для ознайомлення) або інший документ, що його замінює:
- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
- тимчасове посвідчення громадянина України;
- посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні (тимчасовою або безстроковою);
- національний паспорт іноземця та його переклад на українську мову, засвідчену нотаріусом чи бюро перекладів;
- посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
- посвідчення біженця.
ВАЖЛИВО! Копії документів, зазначених нижче, повинні бути засвідчені на кожній сторінці підписом керівника юридичної особи та печаткою, за наявності.
2. Договір про надання довірчих послуг КЕП – в 2х примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання довірчих послуг КЕП (в паперовому вигляді) – в одному примірнику.
Зверніть увагу! Договір укладається з юридичною особою, тобто в «шапці» вказується найменування юридичної особи, а керівник відокремленого підрозділу підписує цей Договір або Картку приєднання! |
3. Копія виписки з ЄДР або витягу з ЄДР юридичної особи.
4. Копії документів про призначення на посаду кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (наприклад, наказ про призначення, витяг з наказу чи протоколу, контракт та інші).
5. Копію документа про делегування права підпису податкових накладних працівникам відокремленого підрозділу юридичної особи (наказ, довіреність тощо).
Зверніть увагу! Нижченаведені особисті документи засвідчує тільки власник цих документів.
5. Копії паспортів громадян України або інших документів, що його замінює 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат.
6. Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів або інший документ, який його замінює, наприклад, ID картка на зворотній стороні якої прописаний РНОКПП.
7. Заявки на формування кваліфікаційних сертифікатів КЕП в електронному (у форматі .PCK) та в паперовому вигляді для кожної особи/печатки, на підпис якої отримується сертифікат. Заявки можуть бути сформовані у програмі M.E.Doc або у вебсервісі СОТА. Кожен підписувач підписує свою заявку на сертифікат, а керівник або особа, що буде підписувати податкові накладні підписує заявку на печатку для податкових накладних.
8. Довіреність — у випадку, коли співробітник відокремленого підрозділу юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від імені підприємства, без присутності керівника.
9. Платіжне доручення.
10. USB-флеш накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій).
ВАЖЛИВО! Приймаються тільки якісні копії всіх документів (чіткі фото та розбірливий текст).